Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Już po wakacjach. W Szklanej Pułapce działo się wiele ciekawych rzeczy. Przypomnijmy sobie jak to było. Pierwszego dnia rozmawialiśmy o bajce "Podróże Guliwera" bawiliśmy się w "Wamipirka" oraz wykonaliśmy piękne słońca. Drugi dzień upłynął nam pod znakiem Czerwonego Kapturka. Dzieci przygotowały pyszności z masy solnej, dla chorej babci, do której wybierała się nasza bohaterka. W środę natomiast rozmawialiśmy o Alibabie i czterdziestu rozbójnikach. Zrobiliśmy przepiękne bączki oraz noc, którą każdy będzie mógł zawiesić nad swoim łóżkiem. W czwartek podróżowaliśmy wraz z Alicją po krainie czarów. Zrobiliśmy bardzo długiego Pana Gąsienicę oraz armię karcianych żołnierzy z królową na czele. Ostatni dzień spędziliśmy z Pinokiem. Stworzyliśmy własną scenę oraz papierowe pacynki. Każdy odegrał krótką scenkę. Oprócz tego bardzo dużo się bawiliśmy, poznając bliżej bohaterów naszych ulubionych bajek. Zapraszamy do podziwiania zdjęć z wakacji z bajkami :)

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

15 sierpnia mediateka Szklana Pułapka przeniosła się z Zielonogórskiej Palmiarni na parking przy stadionie żużlowym. Zaprezentowaliśmy tam wszystko czym może pochwalić się mediateka. Czekało wiele atrakcji dla dzieci, w tym malowanie twarzy oraz kasków zrobionych z gipsu, które niebawem zostaną wystawione na aukcjach dobroczynnych fundacji "Falubaz Pomaga". Oprócz tego każdy mógł wziąć udział w konkursie plastycznym organizowanym przy współpracy z Falubazem oraz firmą Pentel, która sponsoruje Piotra Protasiewicza - kapitana naszej drużyny. Wyniki naszego konkursu już niebawem na stronie falubaz.com. Wszystkie prace można podziwiać w mediatece Szklana Pułapka. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego dnia!

fot. Tomasz Browarczyk

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Tym razem mediatekę Szklana Paułapka odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami dla Dzieci z Autyzmem w Zielonej Górze. Wspólnie poznaliśmy przygody myszki, która uparcie szukała przyjaciela wśród różnych zwierząt. Głównym bohaterem spotkania był natomiast wąż Ogonek, pokolorowany przez dzieci, którego można podziwiać w siedzibie przedszkola oraz mediatece Szklana Pułapka.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

W Szklanej Pułapce, jeszcze przez kilka dni, można podziwiać pracę zielonogórskiego artysty Haotica. Serdecznie zapraszamy.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Miesiąc czerwiec już za nami. Razem z nim zakończyły się również hiszpańskie spotkania w Szklanej pułapce. Na zakończenie przygotowaliśmy masę atrakcji. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej imprezy.