Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

kinoletnie

Pierwsze zdjęcia z kina pod chmurką przed Państwem. Było wspaniale! Przyszło Was bardzo dużo, co bardzo nas cieszy. Mamy nadzieję, że film się podobał. Wszyscy oglądali ze skupieniem, więc podejrzewamy, że tak. Miejsc prawie wystarczyło. Cieszymy się, że dużo osób wzięło ze sobą kocyki, a nawet leżaki. To dobra rada na następny seans, który odbędzie się 18 lipca. Tym razem obejrzymy "Piąty element".
Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy pomogli nam w organizacji tego seansu. Przede wszystkim Totalizatorowi Sportowemu oraz mediatece Góra Mediów, obsłudze technicznej, Zielonogórskiej Palmiarni oraz uczestnikom, którzy docenili swoją obecnością tą inicjatywę. Dziękujemy i zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez mediateke Szklana Pułapka, Filie nr 7 WiMBP im. C. Norwida w Zielonej Górze.
zdjęcia: Fotobytula.net
Dziękujemy!

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Mimo tego, że wakacje jeszcze się nie skończyły w powietrzu czuć już jesień. Za nami wspaniały czas Kina letniego z Lotto i otwarcia pierwszego stałego punktu bookcrossingowego na deptaku. Przed nami natomiast nowe i cykliczne wydarzenia, które rozpoczynamy już od września. Po wakacjach wracamy do tradycji comiesięcznych wystaw oraz Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci. Będziemy kontynuować również spotkania z uczniami Gimnazjum nr 3. Pierwsze i drugie klasy rozpoczną cykl spotkań o subkulturach młodzieżowych, które zawsze cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. We wrześniu planujemy ostatnią imprezę na Winnych Wzgórzach palmiarni. W ramach winobrania, 11 września w czwartek uwolnimy mediatekę z „pułapki", czyli przeniesiemy się na jeden dzień do Parku Winnego, gdzie na wszystkich czekać będą gry i zabawy, playstation, bookcrossing, prasa i wiele innych atrakcji. Spróbujemy również podjąć nową akcję, jaką jest wolna wymiana filmami.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

my

8 lipca o godzinie 17.00 na zielonogórskim deptaku udało nam się otworzyć kolejny punkt bookcrossingowy, tym razem całoroczny! Dzięki zaangażowaniu mieszkańców miasta, którzy przez cały rok znosili do mediateki książki przeznaczone na akcję, na półkach stanęła literatura piękna, naukowa, romasne, obyczajówka, horrory, książeczki dla dzieci i wiele więcej. Po części oficjalnej, przywitaniu gości i podziękowaniu sponsorom za piękną półkę, która przez lata będzie cieszyć mieszkańców, zagrał zespół Devoice Trio. Już wczoraj po otwarciu, dzięki mieszkańcom, na półkę trafiły kolejne tytuły. Zapraszamy do korzystania z inicjatywy wolnej książki.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

wakacje

Pierwszy tydzień wakacji z "Pasją czytania" już nami. Wszyscy bawili się świetnie. Pod lupę wzięliśmy książkę Grzegorza Kasdepke pt."Tu i tam z Kubą i Bubą". Poznaliśmy ich przygody podczas zwiedzania stolicy naszego Państwa- Warszawy. I my pozwiedzaliśmy. Nie Warszawę, ale za to żaden zakamarek wokół Zielonogórskiej Palmiarni nie jest nam już obcy.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

marzenia

Wczoraj w holu Zielonogórskiej Palmiarni, przy mediatece Szklana Pułapka, otworzyliśmy wspaniałą wystawę "Kolory i Marzenia". Był to ostatni etap projektu o tym samym tytule, organizowanego w ramach programu "Look na kulturę", którego pomysłodawcą i realizatorem jest Regionalne Centrum Animacji Kultury. Inicjatorką pomysłu jest Alicja Kołodziej, która świetnie zaktywizowała i zachęciła do zabawy grono osób, które pomalowały swoje własne fotografie. Ekspozycja jest dzięki temu bardzo różnorodna i przede wszystkim kolorowa. Niektórzy przemienili się za pomocą farby w pirata, Pana Kleksa, Shreka czy króliczka. Wystawę można oglądać przez najbliższy tydzień w godzinach otwarcia palmiarni. Serdecznie zapraszamy!
Dziękujemy za zdjęcia fotobytula.net.