Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Gdzie jest wiosna? Na zielonogórskim deptaku!

Zapraszamy wszystkich, małych i dużych, do udziału w wiosennym happeningu przy półce bookcrossingowej, która mieści się na zielonogórskim deptaku tuż przy ratuszu.

Przy okazji wiosennych porządków zachęcamy do przejrzenia domowej biblioteczki i podzielania się książkami z innymi mieszkańcami miasta. Przynieście je w poniedziałek, 21 marca 2016 r. między godziną 11:00 a 14:00 na półkę bookcrossingową. Będziecie mieli okazję wziąć udział w zabawach jakie dla Was przygotowaliśmy. Będziemy puszczać wielkie mydlane bańki, czytać bajki i wierszyki oraz przygotowywać kolorowe kwiaty i motyle, którymi ozdobimy naszą półkę. Dodatkową atrakcją będą zabawy ruchowe dla maluchów i malowanie dziecięcych buziek.

Udział w imprezie jest bezpłatny.

WITAMY WIOSNĘ - plakat 1

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Pojedynek na słowa". Biorąc udział w zajęciach będziecie mieli okazję dowiedzieć się czym jest debata oksfordzka i skąd właściwie wzięła się jej nazwa. Zdradzimy Wam tajniki jak w rozmowie panować nad głosem, mimiką i gestami. Powiemy również o tym w jaki sposób debatować by skutecznie przekonywać do swoich argumentów rozmówcę o zupełnie innych poglądach, jak skutecznie zachować zimną krew w gorącej atmosferze.

Zapisy na warsztaty przyjmujemy pod numerem telefonu (68) 47 51 807 oraz na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

plakat 2

 

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Serdecznie zapraszamy na rodzinne warsztaty wielkanocne, podczas których będzie można przygotować fantastyczne pisanki, malując je woskiem i barwiąc specjalnymi farbami. Dlatego też prosimy o przyniesienie własnych wydmuszek. Pozostałe materiały będą zagwarantowane.

Spotkanie odbędzie się w Mediatece Szklana Pułapka w Zielonogórskiej Palmiarni 18 marca br. od godz. 16.30 do 18.00.


Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne.

Partnerem wielkanocnych warsztatów jest Punkt Informacji Europejskiej w Zielonej Górze.

3 mały

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Boogie - woogie z J.S.Bachem lub z J.Pachelbelem, czy to możliwe? Przekonamy się o tym już 17 marca, o godzinie 16.30 w mediatece Szklana Pułapka.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7-11 lat na zajęcia muzyczno – plastyczne „Drzewo Wyobraźni”. Tematem najbliższego spotkania będzie muzyka klasyczna w nowych, współczesnych, często dowcipnych odsłonach. Nie zabraknie zabaw manualnych i muzycznych, a końcowym efektem zajęć będą prace plastyczne, inspirowane muzyką klasyczną na wesoło.

DRZEWO MARZEC

 

 

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

„POJEDYNEK NA SŁOWA” to cykl warsztatów skierowanych do młodzieży, przygotowujących do wzięcia udziału w debacie oksfordzkiej.
Biorąc udział w zajęciach będziecie mieli okazję dowiedzieć się czym jest debata oksfordzka i skąd właściwie wzięła się jej nazwa. Zdradzimy Wam tajniki jak w rozmowie panować nad głosem, mimiką i gestami. Powiemy również o tym w jaki sposób debatować by skutecznie przekonywać do swoich argumentów rozmówcę o zupełnie innych poglądach, jak skutecznie zachować zimną krew w gorącej atmosferze.

Zapisy na warsztaty przyjmujemy pod numerem telefonu (068) 47 51 807 oraz na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

pojedynek na słowa