Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Już dziś w "Szklanej Pułapce" oraz "Górze Mediów" odbędzie się międzymediateczny turniej League of Legends. Drużyny już skompletowane, gotowe do rywalizacji! Zapraszamy wszystkich chętnych do kibicowania podczas tego pojedynku. Będzie on wyświetlany na dużym ekranie dziś o godzinie 16.00 w "Szklanej Pułapce". Zapraszamy!

league of legends

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

s emisja filmu czarek goto

Po raz kolejny zapraszamy do Mediateki „Szklana Pułapka" amatorów podróży, motocykli oraz wszystkich zainteresowanych i chcących poznać przygody Cezarego Wasyluka, towarzyszące mu podczas wyprawy "Dookoła Morza Czarnego Motorismo 2012". 23 lutego (sobota) o godzinie 19.00 wyświetlimy film z podróży, który obok fotografii oraz relacji jest najlepszą opowieścią o przygodach Cezarego. Przez 80 minut filmu będziemy mieli styczność z pięknymi krajobrazami Kaukazu

i Przedkaukazia, niesamowitymi zabytkami, których wiek często przekracza 2 tysiące lat. Seans przede wszystkim ukaże smak samotnej podróży, czasem momenty słabości, zwątpienia i adrenaliny, gdy przychodzi walczyć z motocyklem na wysokogórskich bezdrożach, ale przede wszystkim ideę

i sens w dążeniu do realizacji własnych celów i marzeń.

Zwiastun filmu: http://www.youtube.com/watch?v=YmZwAzXWxGM&feature=player_embedded

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

plakat sobotnie czytanki z logo 23.02

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym na „Sobotnie Czytanki" do mediateki „Szklanej Pułapki" w Zielonogórskiej Palmiarni, 23.02.2013 o godzinie 12.00. Nasze zajęcia odbywać się będą od tej pory w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki. Dzięki temu, każde dziecko będzie miało okazje dostać do ręki swój egzemplarz książeczki oraz dokładnie ją obejrzeć. Wspólna rozmowa i zabawy związane z poruszanym tematem zachęcą naszych najmłodszych czytelników do częstszego sięgania po lekturę. W najbliższą sobotę pod lupę weźmiemy książeczkę pt.: „Przepis na miłość" autorstwa Kathariny Grossmann-Hensel. Wszystkich chętnych zapraszamy 23 lutego o godzinie 12.00.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

walentynki-plakat

Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi do mediateki „Szklana Pułapka" w Zielonogórskiej Palmiarni na zajęcia o bardzo miłosnej tematyce. Na dzieci i ich rodziców czeka wiele zabaw teatralnych i animacji. Porozmawiamy o różnych emocjach, które towarzyszą nam w ciągu całego życia, o naszych przyjaciołach i rodzicach. Podczas spotkania dzieci wykonają również swoją własną walentynkę dla osoby bliskiej ich sercu.

W trakcie warsztatów uczestnicy podzielą się swoimi opiniami na temat tego czym może być zakochanie. W pogłębianiu teorii na ten temat pomoże nam książeczka pt.: „Zakochani" Rebecci Dautremer. Bohaterowie opowieści starają się zrozumieć na czym polega zakochanie i co tak naprawdę wtedy się z nami dzieję.

Serdecznie zapraszamy 14 lutego o godzinie 17.00 do mediateki „Szklana Pułapka" w Zielonogórskiej Palmiarni.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

zaczarowanawalizka

Serdecznie zapraszamy na wernisaż,który odbędzie się 15 lutego o godzinie 19.00 w mediatece Szklana Pułapka. Na wystawie zaprezentowane zostaną ilustracje (oraz projekty graficzne zawierające ilustracje) Magdy Kościańskiej, powstałe na przestrzeni ostatnich dwóch lat - m.in. aktualnie powstający projekt dotyczący kultury rowerowej w Zielonej Górze oraz - dla najmłodszych odbiorców - koncept książeczek do nauki ortografii "Nie rób byków". Ekspozycja zawiera zarówno osobiste prace autorki, jak i ilustracje będące częścią gotowych publikacji.