Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

W czwartek, 18 października, zapraszamy na kolejne spotkanie z subkulturami młodzieżowymi w mediatece Szklana Pułapka. Tym razem zapoznamy się z subkulturą Bikiniarzy, która występowała w Polsce na przełomie lat 50-tych i 60-tych. Charakterystycznie ubrani i uczesani młodzi ludzie, byli kontestatorami kultury PRL'u, a ich elementem rozpoznawczym był krawat z tak zwanymi „gołymi girlsami". Uczestnicy spotkania będą mieli okazje zapoznać się z historią oraz ideami tej subkultury, obejrzeć Polskie Kroniki Filmowe oraz film fabularny o tematyce subkultury Bikiniarzy. Serdecznie zapraszamy! 

spotkanie z subkulturami part 2

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Jeśli lubisz rywalizację, ale tylko słowną - zostań mistrzem gry w Scrabble!!! Jeśli znudziła Ci się gra przed ekranem komputera, z anonimowymi przeciwnikami, zapraszamy do spotkania twarzą w twarz z innymi Scrabblomaniakami. 26 października o godz. 18.00 w „Szklanej Pułapce" miłośnicy najbardziej popularnej językowej gry planszowej będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności oraz zdobyć tytuł Scrabblomistrza Szklanej Pułapki. Zainteresowani proszeni są o zgłaszanie chęci uczestnictwa osobiście lub telefonicznie (68 47 51 807) do 25.10.2012 r. w mediatece Szklana Pułapka WiMBP w Zielonej Górze. Regulamin gry ukaże się już wkrótce na stronie internetowej mediateki.

turniej w scrabble

Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

W najbliższą niedzielę odbędą się derby Ziemi Lubuskiej. Gotowi na wielkie emocje? Mediateka Szklana Pułapka mocno trzyma kciuki za Falubaz. 
W nawiązaniu do kolejnego dobrego sezonu naszej drużyny, serdecznie zapraszamy na wystawę prac malarskich przedstawiających żużlowców. 
Podczas wystawy czekać na Was będzie wiele niespodzianek.

Szczegóły już wkrótce!