Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

zawieszenie w zmroku plakat finito

7 czerwca 2013 r. o godzinie 18.00 „Szklana Pułapka" zaprasza miłośników fotografii na wernisaż Adama Andrearczyka zatytułowany „Zawieszenie w zmroku".

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Drodzy Warsztatowicze!

Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań warsztatowych BIEGNi Summer Jam:

RAP

15 maja godz. 17.00, Mediateka Szklana Pułapka

BREAK DANCE

21 maja, godz. 17.00 Mediateka Szklana Pułapka

BEAT BOX

22 maja, godz. 17.00, Mediateka Szklana Pułapka

GRAFFITI

28 maja, godz. 16.00 Mediateka Szklana Pułapka

Informujemy, że pierwsze spotkania są spotkaniami organizacyjnymi - teoretycznymi, na których zostaną ustalone dni i godziny pozostałych spotkań. Przypominamy również o przyniesieniu wymaganych oświadczeń. Jeżeli ktoś nie posiada wzoru oświadczenia będzie mógł odebrać je na pierwszych zajęciach warsztatowych.

Dodatkowo informujemy, że zapisy na warsztaty są ciągle otwarte, zachęcamy do zapraszania znajomych.

Zapraszamy również wszystkich na pierwsze warsztaty z rapu, ponieważ będzie to spotkanie otwarte, na którym zielonogórscy raperzy zaprezentują hip-hopowe aranżacje wierszy Tuwima. 15 maja godzina 17.00 Szklana Pułapka.

Projekt ten jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej, w ramach programu "Młodzież w działaniu".

Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

plakat urodzinowy

Dnia 17 maja 2012 r. w Zielonogórskiej Palmiarni otwarta została mediateka „Szklana Pułapka", filia nr 7 Biblioteki Norwida, miejsce skupiające ludzi korzystających ze współczesnych mediów.

Z oferty Szklanej Pułapki korzysta przede wszystkim młode pokolenia, które ma możliwość spędzenia aktywnie czasu na słuchaniu muzyki, oglądaniu filmów, graniu w planszówki czy też PS3 oraz uczestniczeniu w warsztatach, koncertach, wernisażach, kursach i zabawach. Jednym z realizowanych pomysłów jest promocja subkultur młodzieżowych, przede wszystkim od strony muzycznej. Oprócz tego mediateka skupia się na zielonogórskich artystach zajmujących się muzyką, filmem, fotografią, teatrem i tańcem, którzy chcieliby swoją twórczość udostępnić szerszemu gronu.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

tuwim2

15 maja od godziny 8.00 w Szklanej Pułapce odbędą się kolejne lekcje biblioteczne dla gimnazjalistów, organizowane w ramach cyklu Spotkań z subkulturami. Typ razem spotkamy się z przedstawicielem subkultury hip-hop Andrzejem Burchartem, zielonogórskim raperem. Przybliży on gimnazjalistom historię rapu oraz opowie jak kształtowała się scena muzyczna w Zielonej Górze.

O godzinie 17.00 zapraszamy już wszystkich zainteresowanych na ciąg dalszy spotkań z subkulturą hip-hop, czyli na Rapowanie Tuwima.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

plakat obserwacja nieba

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wieczorną obserwacja nieba, która odbędzie się, w przypadku sprzyjającej pogody, (bezchmurnego nieba) 15 maja (środa) o godzinie 21.30 przed Zielonogórską Palmiarnią. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi będziemy mogli z bliska spojrzeć w niebo. Przedsięwzięcie jest częścią programu Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, którego hasłem w tym roku będzie „Biblioteka przestrzenią dla kreatywnych".