Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

zaczarowanawalizka

Serdecznie zapraszamy na wernisaż,który odbędzie się 15 lutego o godzinie 19.00 w mediatece Szklana Pułapka. Na wystawie zaprezentowane zostaną ilustracje (oraz projekty graficzne zawierające ilustracje) Magdy Kościańskiej, powstałe na przestrzeni ostatnich dwóch lat - m.in. aktualnie powstający projekt dotyczący kultury rowerowej w Zielonej Górze oraz - dla najmłodszych odbiorców - koncept książeczek do nauki ortografii "Nie rób byków". Ekspozycja zawiera zarówno osobiste prace autorki, jak i ilustracje będące częścią gotowych publikacji.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

plakat spotkanie z hardcore

W lutym spotkamy się z subkulturą Hardcore oraz jej przedstawicielem. Przez cały miesiąc uczniowie gimnazjum nr 3 będą uczestniczyć w spotkaniach prowadzonych przez Dawida Gavlisha Kotlarka, członka zielonogórskiego zespołu Sophie Scholl. Będą mieli okazję poznać bliżej ten rodzaj muzyki oraz dowiedzieć się gdzie i kiedy można posłuchać jej na żywo. 20 lutego, o godzinie 19.00. zapraszamy wszystkich na spotkanie z zespołem, które poprowadzi znawca tego rodzaju muzyki, dziennikarz radia Index – Michał Cierniak.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

plakat warsztaty

Subkultury w "Szklanej Pułapce" od nowego roku ruszają z bardzo dużym rozmachem. Tym razem skupimy się na praktyce. Warsztaty DJ poprowadzi Adrian Nejman, zajęcia odbywać się będą co tydzień przez trzy miesiące. Wszystkich chętnych od 13 roku życia serdecznie zapraszamy. Pierwsze zajęcia odbędą się 5 lutego 2013 roku, o godzinie 16.00. w mediatece „Szklana Pułapka" w Zielonogórskiej Palmiarni. Zajęcia są bezpłatne. Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu 68 47 51 807 oraz na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.. Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji o prowadzącym:

"DJ NGee Adrian Nejman związany z muzyką elektroniczną od 12 lat. Producent muzyki eksperymentalnej. Uczestnik festiwali muzycznych takich jak Time Warp, Audioriver, Tunnel Elektrocity, Mayday. Za gramofonami od 6 lat. Organizator wielu inicjatyw muzycznych w Zielonej Górze, jak i poza nią. Ostatnio organizował festiwal audio-wizualny w Zefamie (stara fabryka mebli) pt. „Look and see". Uczestnik programu Młodzież w Działaniu Zielona Góra-Berlin „Music is my Drug". Prowadzi pracownię muzyczno-plastyczną Titmouse, gdzie zrzesza zaprzyjaźnione środowisko muzyków."

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

karnawa w szklanej puapce plakat

Serdecznie zapraszamy na karnawał w „Szklanej Pułapce". We wtorek, 22.01.13 odbędą się zabawy i zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolny i wczesnoszkolnym. Podczas nich dzieci będą miały okazję wysłuchać krótkiej bajki, poznać różne rodzaje masek, obejrzeć film prezentujący najpopularniejsze baśniowe bale oraz wykonać własne maski karnawałowe. Podczas zajęć odbędą się również zabawy taneczne oraz edukacyjne. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do mediateki, Filii nr 7 WiMBP w Zielonej Górze w Zielonogórskiej Palmiarni.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

W drugim tygodniu ferii zapraszamy dzieci od 6 roku życia, młodzież i dorosłych na wielokulturowe spotkania ze studentami m.in. z Indonezji, Wietnamu, Korei czy Brazylii. Dzieci będą miały okazję wziąć udział w interaktywnych zajęciach, dorośli zobaczyć prezentacje dotyczące poszczególnych krajów.

Spotkania będą miały miejsce w Bibliotece Norwida oraz w Filiach WiMBP dzięki współpracy ze studentami Uniwersytetu Zielonogórskiego i studenckiej organizacji Aiesec.

Do mediateki Szklana Pułapka zapraszamy 24 i 25 stycznia o godzinie 12.30.

make a step