Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

warsztaty miechu plakat

Mediateka „Szklana Pułapka" wraz z Jackiem Golańskim zapraszają wszystkich chętnych na warsztaty śmiechu. Warsztaty śmiechu to zestaw prostych ćwiczeń, z których każde kończy się śmiechem - czasem delikatnym, częściej gromkim, płynącym głęboko z przepony. Uczestnikiem może być prawie każdy: 8 letnie dziecko i jego 80 letni pradziadek.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

plakat sobotnie czytanki dkk 4

Jak w każdą ostanią sobotę miesiąca w „Szklanej Pułapce" odbędą się „Sobotnie czytanki" w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci. Tym razem nasze spotkanie będzie miało również charakter świętowania Dnia Matki.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

zawieszenie w zmroku plakat finito

7 czerwca 2013 r. o godzinie 18.00 „Szklana Pułapka" zaprasza miłośników fotografii na wernisaż Adama Andrearczyka zatytułowany „Zawieszenie w zmroku".

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Drodzy Warsztatowicze!

Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań warsztatowych BIEGNi Summer Jam:

RAP

15 maja godz. 17.00, Mediateka Szklana Pułapka

BREAK DANCE

21 maja, godz. 17.00 Mediateka Szklana Pułapka

BEAT BOX

22 maja, godz. 17.00, Mediateka Szklana Pułapka

GRAFFITI

28 maja, godz. 16.00 Mediateka Szklana Pułapka

Informujemy, że pierwsze spotkania są spotkaniami organizacyjnymi - teoretycznymi, na których zostaną ustalone dni i godziny pozostałych spotkań. Przypominamy również o przyniesieniu wymaganych oświadczeń. Jeżeli ktoś nie posiada wzoru oświadczenia będzie mógł odebrać je na pierwszych zajęciach warsztatowych.

Dodatkowo informujemy, że zapisy na warsztaty są ciągle otwarte, zachęcamy do zapraszania znajomych.

Zapraszamy również wszystkich na pierwsze warsztaty z rapu, ponieważ będzie to spotkanie otwarte, na którym zielonogórscy raperzy zaprezentują hip-hopowe aranżacje wierszy Tuwima. 15 maja godzina 17.00 Szklana Pułapka.

Projekt ten jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej, w ramach programu "Młodzież w działaniu".

Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

plakat urodzinowy

Dnia 17 maja 2012 r. w Zielonogórskiej Palmiarni otwarta została mediateka „Szklana Pułapka", filia nr 7 Biblioteki Norwida, miejsce skupiające ludzi korzystających ze współczesnych mediów.

Z oferty Szklanej Pułapki korzysta przede wszystkim młode pokolenia, które ma możliwość spędzenia aktywnie czasu na słuchaniu muzyki, oglądaniu filmów, graniu w planszówki czy też PS3 oraz uczestniczeniu w warsztatach, koncertach, wernisażach, kursach i zabawach. Jednym z realizowanych pomysłów jest promocja subkultur młodzieżowych, przede wszystkim od strony muzycznej. Oprócz tego mediateka skupia się na zielonogórskich artystach zajmujących się muzyką, filmem, fotografią, teatrem i tańcem, którzy chcieliby swoją twórczość udostępnić szerszemu gronu.