Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

zdjcie0888

Już jutro w całym kraju rozpoczyna się wielkie święto Tygodnia Bibliotek. A my już szykujemy się do pierwszych imprez z tej okazji. Najbliższa odbędzie jest w najbliższy piątek!

Zabawa w Zaginione Wierszyki to gra miejska skierowana do całych rodzin i grup przyjaciół. Polega na odnalezieniu ukrytych na terenie Palmiarni i winnych wzgórz wierszy oraz wykonaniu ilustracji za pomocą kredy przed budynkiem Palmiarni. W przypadku deszczu zabawa zostanie przeniesiona do Szklanej Pułapki.

Zasady gry:

Chętnych zapraszamy do zgłaszania swojego udziału osobiście w mediatece Szklana Pułapka, Filii nr 7 WiMBP im. C. Norwida, mieszczącej się na I piętrze Zielonogórskiej Palmiarni bądź telefonicznie 68 47 51 807.

Każda drużyna rozpoczyna przygodę w mediatece Szklana Pułapka. Pierwszym zadaniem będzie wytypowanie kapitana. Kapitan drużyny losuje karteczkę z kolorem, który oznaczony jest również punkt na mapie – cel drużyny.

Drużyny które odnajdą wiersz będą musiały przedstawić ilustrację za pomocą kredy. Następnie wspólnie przeczytają wierszyk i zaprezentują swoje malowidło.

W nagrodę każda drużyna otrzyma medal Odkrywcy.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. W zabawie weźmie udział pierwszych 10 zgłoszonych drużyn. Drużyna może liczyć od 2 do 4 osób.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież